Тротуарна плитка "Ромб"

Замовити плитку

067 953 70 08

Переваги плитки "Ромб"

Тротуарна плитка «Ромб» – популярний матеріал, вона міцно увійшла в ужиток. Її використовують для облаштування прибудинкових територій, тротуарних доріжок, алей.

Комбінуючи бруківку трьох кольорів, можна створити запаморочливий 3D ефект покриття. Купити тротуарну плитку «Ромб» за найкращою ціною можна у нашій компанії «Тротуарна плитка – Вінниця».

Тротуарна плитка Ромб

Технічні властивості бруківки «Ромб»

  • Екологічність – при виробництві вуличної плитки не використовуються шкідливі матеріали. Навіть при нагріванні на сонці бруківка не виділяє токсичні речовини, чого не можна сказати про асфальтове покриття.
  • Довговічність – тривалий термін служби пояснюється високою стійкістю до навантажень.
    Колір плитки не змінюється й не тьмяніє під впливом сонячних променів або інших факторів, після декількох років експлуатації так само радує око.
  • Легкий догляд – тротуарну плитку неважко очистити від будь-яких забруднень.
  • Простий і швидкий ремонт – у випадку пошкодження покриття, окремі елементи можна легко замінити на нові.

Плитка "Ромб" замість асфальту

Вулична плитка «Ромб» все частіше замінює покриття з асфальту. Такі зміни не дивні – бруківка красива, характеризується міцністю, чого не скажеш про застарілий асфальт. А ходити по якісному покриттю не тільки приємніше, а й безпечніше.

Облагородження ділянок за допомогою тротуарної плитки «Ромб» стало надзвичайно популярним. Адже за функціональними властивостями і зовнішнім виглядом тротуарна плитка суттєво перевершує асфальтове покриття.

«Ромб» відрізняється своїми правильними геометричними формами. У нас – власне виробництво плитки «Ромб» у Вінниці. Замовляйте!

Цифри говорять
самі за себе

0 +
Задоволених клієнтів
0
Років досвіду
0
Тис. виготовлених плиток

Тротуарна плитка "Ромб"
від виробника

Цей різновид тротуарної плитки прикрасить Ваш проект вишуканими і правильними геометричними формами.