Тротуарна плитка: колекція різновидів

Виготовляємо тротуарну плитку різних моделей. Ви неодмінно знайдете різновид, який пасуватиме Вашому проекту.

Телефонуйте!
Тротуарна плитка Старе місто

«Старе місто»

Тротуарна плитка «Старе місто» є лідером у ціновому співвідношенні «ціна – якість». Вона екологічна, економна та зручна в обслуговуванні. Плитка «Старе місто» виготовляється у різній колірній гамі та застосовується для різних дизайнерських рішень. Така плитка стійка до морозів і має зазори для стоку води. 

Тротуарна плитка Римський камінь

«Римський камінь»

“Римський камінь” відтворює старовинний екстер’єр. Ця тротуарна плитка дозволяє легко реалізувати складні візерунки. Римський камінь утворює гармонію з природою та підходить для благоустрою зелених куточків. Заповнення швів цієї плитки підкреслює рельєфні ефекти.

Тротуарна плитка Цегла

«Цегла»

Завдяки простій формі і зручності при укладанні, тротуарна плитка «Цегла» стала найпопулярнішим матеріалом для покриття великих територій. Цей різновид застосовується для створення тротуарного покриття паркових алей, торгових майданчиків, індустрійних територій, пішохідних доріжок і тротуарів.

Тротуарна плитка Котушка

«Котушка»

Цей різновид тротуарної плитки своєю формою нагадує котушку ниток. Укладання цієї плитки гарантує міцний зв’язок між деталями. “Котушка” створює акуратний вигляд облаштованої ділянки. Особливо гарно цей різновид плитки виглядає у двоколірному варіанті укладання.

Тротуарна плитка Бордюр

«Дорожний Бордюр»

Ця тротуарна плитка застосовується як роздільник між проїжджою частиною і тротуаром, велодоріжкою та автотрасою. “Дорожний бордюр” також використовують для відгородження пішохідних доріжок і тротуарів від газонів, проїжджої частини. Плитка пасує й для декорування паркових ландшафтів та інших територій.

Тротуарна плитка Ромб

«Ромб»

Облагородження ділянок за допомогою тротуарної плитки «Ромб» стало надзвичайно популярним. Адже за функціональними властивостями і зовнішнім виглядом ця тротуарна плитка суттєво перевершує асфальтове покриття. Тротуарна плитка «Ромб» відрізняється своїми правильними геометричними формами. 

Тротуарна плитка Стовпчик

«Декоративний стовпчик»

Тротуарна плитка “Декоративний стовпчик” служить для створення відмежувальних ліній у ландшафтному дизайні. Її можна застосовувати як край доріжки, клумби, ганку. Відмінною властивістю цієї плитки є наявність особливої ​​поздовжньої виїмки для щільного укладання. 

Тротуарна плитка Шлакоблок

«Шлакоблок»

Шлакоблоки використовують у монтажі конструкцій будівель. Стінові блоки виготовляються зі спеціальної бетонної суміші з різними наповнювачами. Невисока ціна на шлакоблоки зумовлена тим, що в їх виготовленні використовуються викидні матеріали.

Купуйте тротуарну плитку у Вінниці вигідно​

У нас Ви можете купити плитку високої якості та міцності за доступною ціною. Для Вас ми розробили різноманітні моделі.