Тротуарна плитка "Цегла"

Замовити плитку

067 953 70 08

Переваги плитки "Цегла"

У чому причина незмінної популярності тротуарної плитки «Цегла»? Адже цей різновид бруківки належить до класичної категорії. Однак її основною перевагою є універсальність і проста форма. Завдяки прямокутному контуру, вуличну плитку легко укладати.

А використання різних кольорів надає можливість втілити найсміливіші дизайнерські рішення для міських парків і площ, пішохідних зон і власних ділянок, які гармонійно поєднуються з усіма фасадними матеріалами.

Тротуарна плитка Цегла

Тротуарна плитка «Цегла» застосовується для створення тротуарного покриття паркових алей, торгових майданчиків, індустрійних територій, пішохідних доріжок і тротуарів. Це – один з найпопулярніших різновидів у нашому каталозі плитки.

Чому замовляють саме плитку "Цегла"?

  • Найпопулярніший тип бруківки для облаштування великих територій.
  • Невибагливість до погодних умов – навіть при різких перепадах температур зберігає початкові властивості й не тріскається. Адже тротуарна плитка виготовляється з бетону методом вібропресування й здатна прослужити понад 20 років.
  • Тротуарна бруківка «Цегла» може мати різну товщину 25/40/60/80 мм, що дозволяє її укладати не тільки на приватних територіях, а й в місцях масового скупчення людей, на автомобільних шляхах.

Тротуарна плитка "Цегла" у м. Вінниця

У нашій компанії «Тротуарна плитка» у м. Вінниця купити бруківку «Цегла» за приємними цінами можна прямо від виробника. 

Таким чином Ви не переплачуєте посередникам, купуючи вуличну плитку у нас безпосередньо. А це – досить відчутна економія.

Якщо Ви поставите тротуарну плитку “Цегла”, ціна проведення всіх подальших ремонтів буде мінімальною. Адже завжди буде достатньо замінити лише невелику пошкоджену ділянку доріжки

Цифри говорять самі за себе

0 +
Задоволених клієнтів
0
Років досвіду
0
Тис. виготовлених плиток

Тротуарна плитка "Цегла"  
від виробника

Цей різновид тротуарної плитки стане окрасою торгових майданчиків, індустрійних територій і тротуарів.