Шлакоблоки

Замовити плитку

067 953 70 08

Шлакоблоки від виробника

Стінові блоки – шлакоблоки, призначені для швидкого зведення опорних зовнішніх і внутрішніх стін, а також внутрішніх міжкімнатних перегородок. Завдяки зразковим технічним характеристикам, стінові блоки забезпечують оптимальні тепло- та звукоізоляційні показники конструкції, допомагають значно скоротити терміни будівництва й заощадити на будівельних матеріалах.

Для Вас ми налагодили власне виробництво тротуарної плитки.

Тротуарна плитка Шлакоблок

Купити шлакоблоки в компанії «Тротуарна плитка – Вінниця» – це, крім усього іншого, ще й спосіб заощадити на додаткових матеріалах для утеплення та звукоізоляції.

Чому ціна шлакоблоків низька?

Шлакоблоки виготовляються з суміші бетону з наповнювачами, які містять різноманітні викидні будівельні матеріали. Цим пояснюється досить невисока ціна на шлакоблоки. 

Утім, новітні технології виготовлення стінових блоків дозволяють створити сучасний, надійний і практичний матеріал, який забезпечує міцність і довговічність конструкцій, незалежно від їх призначень.

Стінові шлакоблоки для зведення будівель

Стінові шлакоблоки придатні для будівництва житлових і нежитлових будівель, гаражів і котеджів, комерційних і промислових споруд, великих торгових площ. 

Зі стінових блоків може зводитися й будівля в цілому, й окремі елементи, фундамент. У архітекторів і забудовників є безліч варіантів для реалізації різних стилістичних задумів.

Цифри говорять
самі за себе

0 +
Задоволених клієнтів
0
Років досвіду
0
Тис. виготовлених плиток

Шлакоблоки від виробника

Наші шлакоблоки стануть міцним фундаментом Ваших будівельних конструкцій.