Тротуарна плитка "Дорожний бордюр"

Замовити плитку

067 953 70 08

Плитка "Дорожний бордюр" від виробника

Одним з головних елементів дороги, яка вимощена бруківкою або тротуарною плиткою, є бордюр. Саме цей будівельний елемент не дозволяє покриттю руйнуватися й змінювати форму. Ми виробляємо й реалізуємо тротуарну плитку «Дорожній бордюр» різного призначення.

Тротуарна плитка Бордюр

Переваги плитки "Дорожний бордюр"

  • Довговічність – виробляються садові й дорожні бордюри за сучасною технологією, тому характеризуються високою міцністю й стійкістю до механічних навантажень.
  • Естетична привабливість – не зважаючи на простоту конструкції, дорожні бордюри з бетону, що обрамляють тротуарну плитку, виглядають дуже акуратно й стильно.
  • Розмаїття колірних рішень – завдяки можливості додавати в бетонну суміш різні фарбувальні пігменти, можна купити тротуарну плитку «Дорожній бордюр» найбільш оптимального кольору або відтінку.
  • Варіативність використання – вулична плитка «Дорожній бордюр» стане в пригоді не лише для огородження тротуарів і пішохідних зон, а й клумб, газонів і навіть альпійської гірки.

"Дорожний бордюр" у Вінниці

“Дорожний бордюр” є надійним захистом від розмиття узбіччя, осипання ґрунту. Вона не деформується і не тріскає під впливом навантаження і природних явищ.

Якщо ви хочете купити дорожній бордюр або інші види тротуарної плитки у Вінниці – ціни у нас цілком доступні, звертайтеся в нашу компанію. Ви залишитеся задоволені якістю бруківки.

Наша компанія з виробництва тротуарної плитки гарантує якість та довговічність продукції.

 

Цифри говорять
самі за себе

0 +
Задоволених клієнтів
0
Років досвіду
0
Тис. виготовлених плиток

Тротуарна плитка
"Дорожний бордюр" від виробника

Ця тротуарна плитка надійно та акуратно відділить доріжки і тротуар від проїжджої частини.